Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Linda Wu

Telefon numarası : 86-13723425043

Naber : +8613723425043

Free call
Üretim hattı

YODA, Nanshan Bölgesi, Shenzhen Şehri, Guangdong, Çin'de yer almaktadır.Baishun Teknoloji Endüstri Parkı'nda 5000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Satışları desteklemek için 2 profesyonel hat, 20'den fazla üst düzey mühendis ve montaj işçisi ve satış sonrası mühendisleri ile.mevcut aylık çıktı yaklaşık 3000 birime ulaşabilir (ürün türüne bağlı olarak) ve tüm personelimiz, tüm müşterilerimize daha iyi bir hizmet almak için düzenli bir eğitim alır.

 

Shenzhen Yoda Views Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

 

Temiz ve toz geçirmez kirlilik atölyesi, LCD ürünlerinin iyi bir ortamda monte edilmesini sağlayabilir, atölye, 5'lere ve insanlaştırılmış yönetim felsefesine bağlı kalarak eksiksiz bir yönetim sistemine sahiptir.
 
Shenzhen Yoda Views Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1
 
İyi kaliteyi vaat etmek için sevkiyat öncesi her ürün için en az 8 saat eskitme işlemi yapılmalıdır.
 
Shenzhen Yoda Views Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 2
 
Shenzhen Yoda Views Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 3
OEM / ODM
YODA sadece normal LCD serisine dayanan standart ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bireysel taleplerinizi karşılamak için İstikrarlı Kalite ve Uygun Fiyatlarla ilgili yazılım / katma değer / OEM / ODM hizmetleri ve özel çözümler sunar.

Ar-Ge
Elektrik ekipmanları, mühendislik, LCD Yüksek parlaklık iyileştirme teknolojisi ve elektronik sistem entegrasyonları konusunda büyük lisans derecesine sahip ortalama Mezuniyet Derecesi ile en az 10 kişilik güçlü ve profesyonel bir Ar-Ge teknisyen ekibimiz var. LCD ürünleri endüstrisi. Bu nedenle, ihtiyacınıza göre çeşitli LCD ekranları özelleştirebilir ve tedarik edebiliriz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lindawu@szyoda.com
+8613723425043
linda_wjx
linda-crt